x
NederlandsFrançaisEnglish

Onze vestigingen

DeerlijkBrussel

Deerlijk

Productie & distributie
Roterijstraat 20, 8540 Deerlijk
Tel: +32 (0)56 70 24 00
Fax: +32 (0)56 70 34 00
info@lobsterfish.beBTW BE 0461.550.645
Open in Google Maps

Openingsuren

Wij zijn nu open!
Maandag6u - 12u3013u - 16u
Dinsdag6u - 12u3013u - 16u
Woensdag6u - 12u3013u - 16u
Donderdag6u - 12u3013u - 16u
Vrijdag6u - 12u3013u - 16u
Zaterdag6u - 10u
ZondagGesloten

Wij zijn gesloten op zon- en feestdagen.

Export & distributie

Het filiaal te Deerlijk is uitgerust met de modernste communicatiemiddelen en applicaties om steeds snel en efficiënt uw bestellingen te verwerken. Alle leveringen aan restaurants, traiteurs, viswinkels, groothandels en supermarkten worden met onze eigen koelwagens naar de volgende regio's uitgeleverd: West-Vlaanderen & Kust, Oost-Vlaanderen, Wallonië, Antwerpen.

U kan uiteraard uw bestelling ook zelf afhalen te Deerlijk.

De particuliere klant verwijzen wij graag door naar onze gepriviligieerde vishandels.

Voor de export doen wij beroep op extern gerenommeerd koeltransporteurs.

Brussel

Hoofdzetel & 'Crustacerie'
Brandhoutkaai 19, 1000 Brussel
Tel: +32 (0)2 223 11 11
Fax: +32 (0)2 223 12 42
info@lobsterfish.beBTW BE 0461.550.645
Open in Google Maps

Openingsuren

Wij zijn nu gesloten.
MaandagGesloten
DinsdagGesloten
WoensdagGesloten
DonderdagGesloten
VrijdagGesloten
Zaterdag8u - 12u
ZondagGesloten

Wij zijn gesloten op zon- en feestdagen.

Export & distributie

Vanuit het filiaal te Brussel op de alombekende Vismarkt worden alle restaurants, traiteurs, groothandelaars of supermarkten bediend.

Uw bestellingen kunnen zowel geleverd als afgehaald worden.

Ook de particuliere klant kan hier zijn kreeften en andere schaaldieren aankopen!

Voor de export doen wij beroep op extern gerenommeerd koeltransporteurs.

Contacteer ons

U heeft een vraag of een opmerking?
Vul het contactformulier in en we contacteren u zo snel mogelijk.

Aanvraag verzenden * Alle velden zijn verplicht in te vullen

Christof MalysseDirectie056 70 24 00christof@lobsterfish.be

Peter BogaertFinance & administration056 70 24 00peter@lobsterfish.be

Nils VanwassenhoveSales0490 110 230nils@lobsterfish.be

Pascal WullaertSales056 70 24 00pascal@lobsterfish.be

Guido De ZutterSales0492 27 79 79guido@lobsterfish.be

Fréderic VanledeSales0492 465 400frederic@lobsterfish.be

Vanessa HeldereSales0472 58 44 89vanessa@lobsterfish.be

Stefan Van De CaveyeSales & purchases0498 91 76 80stefan@lobsterfish.be

Griet De SmetMarketing en administratie056 70 24 00griet@lobsterfish.be

Jolien SoeteMarketing en administratie056 70 24 00jolien@lobsterfish.be

Sigrid SayoenCost control056 70 24 00sigrid@lobsterfish.be

Petra HaekeBoekhouding056 73 13 60petra@lobsterfish.be