x
NederlandsFrançaisEnglish

Onze vestiging

Deerlijk

Productie & distributie
Roterijstraat 20, 8540 Deerlijk
Tel: +32 (0)56 70 24 00
Fax: +32 (0)56 70 34 00
orders@lobsterfish.beBTW BE 0461.550.645
Open in Google Maps

Openingsuren

Wij zijn nu gesloten.
Maandag6u - 12u3013u - 16u
Dinsdag6u - 12u3013u - 16u
Woensdag6u - 12u3013u - 16u
Donderdag6u - 12u3013u - 16u
Vrijdag6u - 12u3013u - 16u
Zaterdag6u - 10u
ZondagGesloten

Wij zijn gesloten op zon- en feestdagen.

Export & distributie

Het filiaal te Deerlijk is uitgerust met de modernste communicatiemiddelen en applicaties om steeds snel en efficiënt uw bestellingen te verwerken. Alle leveringen aan restaurants, traiteurs, viswinkels, groothandels en supermarkten worden met onze eigen koelwagens naar de volgende regio's uitgeleverd: West-Vlaanderen & Kust, Oost-Vlaanderen, Wallonië, Antwerpen.

U kan uiteraard uw bestelling ook zelf afhalen te Deerlijk.

De particuliere klant verwijzen wij graag door naar onze gepriviligieerde vishandels.

Voor de export doen wij beroep op extern gerenommeerd koeltransporteurs.

Contacteer ons

U heeft een vraag of een opmerking?
Vul het contactformulier in en we contacteren u zo snel mogelijk.

Aanvraag verzenden * Alle velden zijn verplicht in te vullen

Christof MalysseDirection056 70 24 00christof@lobsterfish.be

Peter BogaertFinance & administration056 70 24 00peter@lobsterfish.be

Nils VanwassenhoveSales0490 110 230nils@lobsterfish.be

Pascal WullaertSales056 70 24 00pascal@lobsterfish.be

Patricia SpoorenSales0492 977 691patricia@lobsterfish.be

Tine NeyrinckSales0472 58 44 89tine@lobsterfish.be

Stefan Van De CaveyeSales & purchases0498 91 76 80stefan@lobsterfish.be

Jolien SoeteMarketing & administration056 70 24 00jolien@lobsterfish.be

Vanessa VogelsAdminstration056 73 13 69vanessa@lobsterfish.be

Florence DewulfAdministration056 70 24 00florence@lobsterfish.be

Sigrid SayoenCost control056 70 24 00sigrid@lobsterfish.be

Petra HaekeBoekhouding056 73 13 60petra@lobsterfish.be