x
NederlandsFrançaisEnglish

Lobster Fish verdeelt een uitgebreid en uniek gamma aan levende, verse en diepgevroren schaal- en schelpdieren en fijne delicatessen uit alle hoeken van de wereld. Zaakvoerders Christof en Stéphanie zijn samen met hun team constant op zoek naar de allerbeste kwaliteit en de meest innovatieve producten voor hun klanten in België, Nederland, Frankrijk, Oostenrijk, Italië en zelfs Hong Kong, Singapore en Dubai.

De selectie van leveranciers ligt aan de basis van de constante aanvoer van de allerbeste kwaliteit.

Lobster Fish verdeelt aan professionals. Restauranthouders, traiteurs, vis- en groothandelaars weten dat klantvriendelijkheid en een goede service en kwaliteit topprioriteit zijn, net als competitieve prijzen en vlotte levering.
Het team van Lobster Fish beschikt over een uitzonderlijke productkennis en geeft die graag door aan haar klanten.

Een rijke geschiedenis

Lobster Fish is sinds 1997 actief in de sector van de schaal- en schelpdieren. Op dat moment nam toenmalig restaurateur Christof Malysse de taken van zijn kreeftenleverancier over. Op vraag van zijn klanten ging hij op zoek naar schaal- en schelpdieren van uitmuntende kwaliteit, een zoektocht die hem langs alle belangrijke aanvoerplaatsen van de wereld bracht. Lobster Fish verdeelt ondertussen zo'n duizend culinaire kwaliteitsproducten. Ondertussen bouwde Christof niet alleen zijn expertise, maar ook zijn infrastructuur uit: sinds 2010 bevindt Lobster Fish zich in een nieuw pand dat werkt volgens de hoogste standaarden in de voedingsindustrie. De grotere diepvriesruimte zorgt voor heel wat extra mogelijkheden.
In 2013 werd Mouscron Gastronomie overgenomen. De handel van foie gras en truffelproducten is een perfecte aanvulling op het bestaande gamma. Lobster Fish nam in 2014 Lobster Palace over en werd zo één van de grootste verdelers van kreeft in België.

'Dankzij ons gedreven team, ons groot kwaliteitsbesef en onze permanente honger naar kennis en innovatie is Lobster Fish uw referentie in schaaldieren en fijne delicatessen met absolute focus op klantentevredenheid.'

Christof MalysseDirectie056 70 24 00christof@lobsterfish.be

Stéphanie Malysse VandecasteeleDirectie056 70 24 00stephanie@lobsterfish.be

Nils VanwassenhoveSales0490 110 230nils@lobsterfish.be

Pascal WullaertSales056 70 24 00pascal@lobsterfish.be

Guido De ZutterSales0492 27 79 79guido@lobsterfish.be

Fréderic VanledeSales0492 465 400frederic@lobsterfish.be

Sigrid SayoenCost control056 70 24 00sigrid@lobsterfish.be

Petra HaekeBoekhouding056 73 13 60petra@lobsterfish.be

Fabienne FranssensMarketing & administratie056 70 24 00fabienne@lobsterfish.be

Peter BogaertFinance & administration056 70 24 00peter@lobsterfish.be